Čas na serveru 00:03:33

Otakar Hůrka
Louka s rybníkem

Id: 245

Louka s rybníkem

  •  / Louka s rybníkem / Otakar Hůrka

olej/plátno, rozměr plátna 35 x 25 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, rám poškozen

zobrazeno: 2568x

Vyvolávací cena:

12.3.2013, 21:02:00

12.3.2013 20:59 3 500 Kč