Čas na serveru 09:06:05

Otakar Hůrka
Mokřady

Id: 493002

Mokřady

  •  / Mokřady / Otakar Hůrka
  •  / Mokřady / Otakar Hůrka
  •  / Mokřady / Otakar Hůrka
  •  / Mokřady / Otakar Hůrka

olej/překližka, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na dvou místech vodorovná prasklina v malbě (viz foto)

zobrazeno: 517x

Vyvolávací cena: