Čas na serveru 15:59:46

Otakar Štembera
Hastrmani

Id: 201712

Hastrmani

  •  / Hastrmani / Otakar Štembera

konvolut dvou kusů, barevné kresby/papír, rozměry ve výřezu 20 x 13,5 cm a 19,5 x 12,5 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, zašpiněno pod sklem

zobrazeno: 1376x

Vyvolávací cena:

1 200