Čas na serveru 03:51:57

Otakar Štembera
V naší zahradě

Id: 201702

V naší zahradě

  •  / V naší zahradě / Otakar Štembera

olej/lepenka, rozměr 40 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1276x

Vyvolávací cena:
1 700

2 300