Čas na serveru 13:03:39

Otto Elsner
Pod hradem

Id: 137704

Pod hradem

  •  / Pod hradem / Otto Elsner
  •  / Pod hradem / Otto Elsner
  •  / Pod hradem / Otto Elsner

olej/dřevo, rozměr 22 x 30 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 2097x

Vyvolávací cena:
1 800

2 200