Čas na serveru 12:22:41

Pablo Picasso
Akty

Id: 2010

Akty

  •  / Akty / Pablo Picasso
  •  / Akty / Pablo Picasso
  •  / Akty / Pablo Picasso
  •  / Akty / Pablo Picasso

litografie/papír, č. 216/1200, velikost listu 33 x 42 cm, signováno v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3705x

Vyvolávací cena:

21 100

Příhozy: 51