Čas na serveru 13:02:40

Pablo Picasso
Deux Hommes scupltés

Id: 237202

Deux Hommes scupltés

  •  / Deux Hommes scupltés / Pablo Picasso

litografie/ruční papír, rozměr listu 45 x 32 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2544x

Vyvolávací cena:
2 200

61 000

Příhozy: 102