Čas na serveru 14:53:45

Pablo Picasso
Skvělé mateřství

Id: 439303

Skvělé mateřství

  •  / Skvělé mateřství / Pablo Picasso

litografie/papír, rozměr ve výřezu 54,5 x 43 cm, značeno a datováno v tisku vlevo nahoře, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, plexi lokálně podřené

zobrazeno: 6987x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 72