Čas na serveru 22:26:43

Patrik Saudek
Ródeo U.S.A.

Id: 494902

Ródeo U.S.A.

  •  / Ródeo U.S.A. / Patrik Saudek

kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 195x

Vyvolávací cena:

11 500