Čas na serveru 10:17:19

Pavel Hlavatý
Báseň

Id: 458701

Báseň

  •  / Báseň / Pavel Hlavatý
  •  / Báseň / Pavel Hlavatý
  •  / Báseň / Pavel Hlavatý
  •  / Báseň / Pavel Hlavatý

kombinovaná technika/plátno, rozměr 70 x 120 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, olištováno

zobrazeno: 738x

Vyvolávací cena:

7 000