Čas na serveru 02:38:43

Pavel Vavrys
Bleší trh v Bruselu

Id: 285703

Bleší trh v Bruselu

  •  / Bleší trh v Bruselu / Pavel Vavrys

olej/sololit, rozměr 51 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, původní štítek na zadní straně

zobrazeno: 2757x

Vyvolávací cena:

15 500