Čas na serveru 23:12:42

Petr Dillinger
Vyvázání lodě

Id: 92409

Vyvázání lodě

  •  / Vyvázání lodě / Petr Dillinger

lept/papír, roizměr ve výřezu 38,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1923, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1362x

Vyvolávací cena:
900

900

4.9.2017, 22:14:00

25.8.2017 15:22 900 Kč