Čas na serveru 02:52:49

Petr Modlitba
Setkání dinosaurů

Id: 488204

Setkání dinosaurů

  •  / Setkání dinosaurů / Petr Modlitba

kombinovaná technika, tempera/kvaš/karton, rozměr ve výřezu 26,5 x 43,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, po

zobrazeno: 606x

Vyvolávací cena:
7 500

36 000