Čas na serveru 21:27:16

Petr Modlitba
Tyrannosaurus Rex II

Id: 488203

Tyrannosaurus Rex II

  •  / Tyrannosaurus Rex II / Petr Modlitba

kvaš/karton, rozměr ve výřezu 39,5 x 28,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, po

zobrazeno: 991x

Vyvolávací cena:
7 500

55 000