Čas na serveru 21:31:15

Petr Modlitba
V říši tygra

Id: 488205

V říši tygra

  •  / V říši tygra / Petr Modlitba

barevný kvaš/karton, rozměr ve výřezu 35,5 x 25 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, po

zobrazeno: 842x

Vyvolávací cena:
7 500

30 000