Čas na serveru 14:42:31

Pravoslav Kotík
Mirjam

Id: 324804

Mirjam

  •  / Mirjam / Pravoslav Kotík
  •  / Mirjam / Pravoslav Kotík
  •  / Mirjam / Pravoslav Kotík
  •  / Mirjam / Pravoslav Kotík

olej/plátno, rozměr 20 x 25 cm, značeno monogramem uprostřed, popsáno v ploše, poškozený rám

zobrazeno: 1962x

Vyvolávací cena:
4 800

24 000