Richard Wiesner
Dívka s loutnou
Id: 500803
kombinovaná technika, olej/tempera/sololit, rozměr 47 x 39 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 222x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
16 500 Kč
2024,05-1,14,21,02,00
minimální příhoz 500 Kč