Čas na serveru 13:14:51

Richard Wiesner
Dívka s loutnou

Id: 500803

Dívka s loutnou

  •  / Dívka s loutnou / Richard Wiesner

kombinovaná technika, olej/tempera/sololit, rozměr 47 x 39 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 222x

Vyvolávací cena:

16 500

2024,05-1,14,21,02,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu