Čas na serveru 16:58:22

Rudolf Guba
Kolonie Alexandrovka

Id: 82201

Kolonie Alexandrovka

  •  / Kolonie Alexandrovka / Rudolf Guba

olej/karton, rozměr 34 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1916, poškozený rám, lehce poškozená malba, praskliny v kartonu

zobrazeno: 1849x

Vyvolávací cena:

1 600