Čas na serveru 19:06:46

Stanislav Feikl
Večerní Mostecká věž

Id: 462001

Večerní Mostecká věž

  •  / Večerní Mostecká věž / Stanislav Feikl

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, rámováno, na několika místech drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 520x

Vyvolávací cena:

11 500