Čas na serveru 12:13:00

Stanislav Kolíbal
Posun šedomodrých ploch

Id: 491328

Posun šedomodrých ploch

  •  / Posun šedomodrých ploch / Stanislav Kolíbal

akvarel/papír, rozměr listu 51 x 64,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 3818x

Vyvolávací cena:
15 000

165 000

Příhozy: 108