Čas na serveru 08:06:15

Stanislav Kolíbal
Tao

Id: 470701

Tao

  •  / Tao / Stanislav Kolíbal
  •  / Tao / Stanislav Kolíbal
  •  / Tao / Stanislav Kolíbal
  •  / Tao / Stanislav Kolíbal

mezzotinta/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 26 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 622x

Vyvolávací cena:

10 500