Čas na serveru 04:47:19

Štěpán Bohumil
Kubistická hlava

Id: 137713

Kubistická hlava

  •  / Kubistická hlava / Štěpán Bohumil

olej/karton, rozměr 49 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, původní olištování

zobrazeno: 3701x

Vyvolávací cena:

34 000