Čas na serveru 01:18:00

Svatopluk Havrlík
Vstupní brána

Id: 1500808

Vstupní brána

  •  / Vstupní brána / Svatopluk Havrlík

olej/plátno, rozměr 30,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2257x

Vyvolávací cena:

6 000