Čas na serveru 21:11:21

Svatopluk Havrlík
Vstupní brána

Id: 106701

Vstupní brána

  •  / Vstupní brána / Svatopluk Havrlík

olej/plátno, rozměr 30,5 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, obraz ve výborném stavu, rámováno

zobrazeno: 2050x

Vyvolávací cena:
1 800

8 001