Čas na serveru 13:59:49

Václav Koutský
U stolu

Id: 185007

U stolu

  •  / U stolu / Václav Koutský
  •  / U stolu / Václav Koutský
  •  / U stolu / Václav Koutský

olej/plátno, rozměr 81 x 59 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1707x

Vyvolávací cena:

11 500