Čas na serveru 16:45:19

Václav Koutský
V bufetu

Id: 14504

V bufetu

  •  / V bufetu / Václav Koutský
  •  / V bufetu / Václav Koutský
  •  / V bufetu / Václav Koutský
  •  / V bufetu / Václav Koutský

olej/plátno, rozměr plátna 33 x 38 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, rámováno, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 7375x

Vyvolávací cena:
4 200

20 000