Čas na serveru 13:11:24

Václav Křížek
Kubistické zátiší

Id: 319317

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Václav Křížek

olej/lepenka, rozměr 27,5 x 20 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1257x

Vyvolávací cena:

9 000