Čas na serveru 08:14:17

Václav Vojtěch Novák
Z Tunisu

Id: 433202

Z Tunisu

  •  / Z Tunisu / Václav Vojtěch Novák

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiloženo potvrzení pravosti vystavené L. Novákovou - manželkou autora, přiložen původní doklad o koupi díla z Díla - Podniku českého fondu výtvarných umění

zobrazeno: 651x

Vyvolávací cena:

10 600