Čas na serveru 07:40:07

Václav Zykmund
Rozprostranění

Id: 477001

Rozprostranění

  •  / Rozprostranění / Václav Zykmund

asambláž, kombinovaná technika/sololit, rozměr 18,5 x 18,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2539x

Vyvolávací cena:

11 000