Čas na serveru 00:08:45

Vilém Kreibich
Lokomotivy

Id: 479201

Lokomotivy

  •  / Lokomotivy / Vilém  Kreibich

olej/plátno, rozměr 80 x 88 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 2863x

Vyvolávací cena:
15 000

83 010

Příhozy: 67