Čas na serveru 01:04:40

Vincenc Beneš
Na jezu

Id: 298701

Na jezu

  •  / Na jezu / Vincenc Beneš
  •  / Na jezu / Vincenc Beneš
  •  / Na jezu / Vincenc Beneš

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno monogramem a datací 18 vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2291x

Vyvolávací cena:
4 800

33 300