Čas na serveru 10:46:50

Vincent Plesnivý
Dívka v šátku

Id: 185015

Dívka v šátku

  •  / Dívka v šátku / Vincent Plesnivý

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32 x 48 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1457x

Vyvolávací cena:
500