Čas na serveru 22:49:38

Vladimír Hroch
Na řece

Id: 485

Na řece

  •  / Na řece / Vladimír Hroch
  •  / Na řece / Vladimír Hroch
  •  / Na řece / Vladimír Hroch

olej/plátno, rozměr plátna 40 x 65 cm, signováno PD, původní autorský rám, obraz v původním stavu, na rámu drobné oděrky, kvalitní malba z 50. let, promlouvající autorovou zálibou v sytých barvách

zobrazeno: 4206x

Vyvolávací cena:
2 200

7 500