Čas na serveru 03:49:58

Vlastimil Beneš
Hřbitůvek

Id: 225301

Hřbitůvek

  •  / Hřbitůvek / Vlastimil  Beneš

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr cca 37 x 60 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2217x

Vyvolávací cena:
2 800

15 000