Čas na serveru 07:43:03

Vlastimil Beneš
Údolí

Id: 439401

Údolí

  •  / Údolí / Vlastimil  Beneš
  •  / Údolí / Vlastimil  Beneš
  •  / Údolí / Vlastimil  Beneš

olej/plátno, rozměr 81 x 110 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, doba vzniku po roce 1945, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1641x

Vyvolávací cena:
6 000

54 000

Příhozy: 58