Čas na serveru 06:39:00

Vlastimil Košvanec
Dívka se slunečníkem

Id: 469801

Dívka se slunečníkem

  •  / Dívka se slunečníkem / Vlastimil  Košvanec

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 800x

Vyvolávací cena:
9 500

92 000