Čas na serveru 00:55:31

Vlastimil Košvanec
Žně

Id: 450001

Žně

  •  / Žně / Vlastimil  Košvanec
  •  / Žně / Vlastimil  Košvanec
  •  / Žně / Vlastimil  Košvanec
  •  / Žně / Vlastimil  Košvanec

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, ve vrchní části drobné oděrky v malbě, na zadní straně autorský štítek

zobrazeno: 1519x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 64