Čas na serveru 19:04:01

Vojtěch Erdélyi
Jezírko v lese

Id: 239802

Jezírko v lese

  •  / Jezírko v lese / Vojtěch Erdélyi

olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 58 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, poškozený rám, přiložen znalecký posudek Mgr. Zsófie Kiss-Szemán

zobrazeno: 3063x

Vyvolávací cena:
10 000

120 005