Čas na serveru 19:55:29

Vojtěch Pernica
V krčmě

Id: 113217

V krčmě

  •  / V krčmě / Vojtěch Pernica
  •  / V krčmě / Vojtěch Pernica
  •  / V krčmě / Vojtěch Pernica

olej/dřevo, rozměr 44 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1781x

Vyvolávací cena:

6 000