Čas na serveru 04:48:02

Zdeněk Burian
Přátelé

Id: 202217

Přátelé

  •  / Přátelé / Zdeněk Burian
  •  / Přátelé / Zdeněk Burian

kresba tuží/papír, rozměr listu 24 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno ve spodní části, paspartováno, volně loženo, nerámováno, po

zobrazeno: 1566x

Vyvolávací cena:

9 000