Zdeněk Burian
Rattler
Id: 501701
tuš/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 12,5 cm, neznačeno, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, kresba oříznuta podle vnějších obrysů, publikováno jako ilustrace v knize Karla Maye Vinnetou I - Indiánské léto, nakl. Toužimský & Moravec - druhé vydání, edice Velké ilustrované romány Karla Maye (r.1943), po
zobrazeno: 919x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 000 Kč
2024,05-1,14,20,26,00
minimální příhoz 500 Kč