Čas na serveru 22:02:22

Zdeněk Kleindienst
Milenci

Id: 68603

Milenci

  •  / Milenci / Zdeněk Kleindienst

pastel/černý papír, velikost listu 33,5 x 23,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2004, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1844x

Vyvolávací cena:
1 200

1 300