Čas na serveru 22:37:01

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 431101

Linie

  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora
  •  / Linie / Zdeněk Sýkora

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3041x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 57