Čas na serveru 17:35:10

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 491330

Linie

  •  / Linie / Zdeněk Sýkora

serigrafie/papír, rozměr listu 44,5 x 44,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 825x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 53