Čas na serveru 05:33:01

Alois Bubák
Rybářská bašta

Id: 141703

Rybářská bašta

  •  / Rybářská bašta / Alois Bubák

olej/plátno, rozměr 52 x 71 cm, signováno vlevo dole monogramem s datací, dekorativně adjustováno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 12631x

Vyvolávací cena:
10 000

185 010

Příhozy: 81