Čas na serveru 20:07:08

Oldřich Blažíček
Opuštěné napajedlo

Id: 605601

Opuštěné napajedlo

  •  / Opuštěné napajedlo / Oldřich Blažíček

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, varianta obrazu Plavení koní u napajedla publikovaného v autorově monografii pod č. 240 na str. 126

zobrazeno: 4089x

Vyvolávací cena:
15 000

42 000

2026,01-1,20,20,20,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 20