Oldřich Blažíček
Opuštěné napajedlo
Id: 605601
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, varianta obrazu Plavení koní u napajedla publikovaného v autorově monografii pod č. 240 na str. 126
zobrazeno: 4089x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
42 000 Kč
2026,01-1,20,20,20,00
minimální příhoz 1 000 Kč
Účastníci: 20