Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
Nápověda Hanzík
Hnědák
Id: 500513
olej/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2332x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2024,05-1,14,19,55,00
( 14.5.2024, 19:55:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |