Čas na serveru 17:56:30

Neznačeno
Portrét muže se psem

Id: 161805

Portrét muže se psem

  •  / Portrét muže se psem /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 54,5 x 38 cm, obraz značně poškozen, oděrky na rámu, neurčité popisky na zadní straně

zobrazeno: 5854x

Vyvolávací cena: