Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
Nápověda Neznačeno
Matka s dítětem
Id: 479803
olej/plátno, rozměr 46 x 35,5 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, krakelovaná malba, místy zašpiněno
zobrazeno: 26x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
2024,05-1,13,20,06,00
( 13.5.2024, 20:06:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |