Čas na serveru 08:16:58

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Neznačeno
Romantická krajina s figurální stafáží

Id: 495501

  •  / Romantická krajina s figurální stafáží /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 60 x 105 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 243x

Vyvolávací cena:
15 000

15 000

2024,05-1,14,19,43,00
( 14.5.2024, 19:43:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.