Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
Nápověda Neznačeno
Romantická krajina s figurální stafáží
Id: 495501
olej/plátno, rozměr 60 x 105 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 243x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
2024,05-1,14,19,43,00
( 14.5.2024, 19:43:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |